בחירת דומיין

דומיין לאתר אינטרנט:
שם דומיין בשמו המקורי הוא שם מתחם של האתר שלך, שזה אומר האותיות שנקיש בשורת הכתובות כדיי להגיע לאתר שלך.
את שם הדומיין ניתן לרכוש בכמה סיומות יש סיומת של דומיינים כמעט לכל מדינה בעולם ,ואפילו ליבשות.
ביג סטייל מספקת שרות רכישת דומיין לאתרי אינטרנט, בחירת דומיין היא חלק חשובה בבניית האתר שלך, בחירת דומיין נכון לאתר שלך תגדיל את הכניסות לאתר שלך בצורה משמעותית.
יש לבחור דומיין בצורה חכמה ויעילה הנה כמה טיפים שלנו:
לבחירת דומיין השתדלו שיהיה חייב להיות קצר ככל האפשר, ובעל משמעות בתחום בו אתה עוסק. יש לזכור כי יש לרשום את הדומיין ללא שגיאות כתיב אשר יבלבלו את הגולשים.
אם באפשרותך לקנות דומיין ותיק יותר כביכול יד שנייה זוהי אופציה מומלצת מכיוון שלדומיין כבר יש וותק הא מוכר בכל מנועי החיפוש ועוד..
שוק הדומיינים הוא שוק גדול מאוד היום ברשת האינטרנט יש חברות שעוסקות אך ורק בקניית ומכירת דומיין ועושים מזה כסף לא רע, יש דומיינים שנמכרים במיליוני דולרים אבל רובם מתחילים מדולר אחד ועד כמה עשרות אלפי דולרים.
אם בחרת שם נכון שמייצג את העסק שלך אתה תשים לב לזה בכניסות לאתר שלך על ידי הקשת השם עצמו .
כיום יש להיט חדש בישראל בתחום הדומיינים והוא דומיין בעברית דומיין בעברית נראה כך www.אתר.com דומיינים אלו הפכו ללהיט ענק וכמעט היום לכל אתר יש את הדומיין שלו גם בעברית.
אנו מאמינים שבעתיד שוק הדומיינים בישראל יפנה את רוב תשומת ליבו לדומיינים אלו ,לכן אנו ממליצים לרכוש גם דומיין בעברית לאתר שלכם. אחרת חבל שמישהו ירשום את הדומיין שלכם במקומכם .
יש לשים לב בבחירת הדומיין כי זיכרו כאשר בוחרים שם נכון ללא שגיאות וקצר ככל האפשר רוב הגולשים באתר שלכם יזכרו אותו ויחזרו לבקר באתרכם.
וכמו כן יש המקישים שם של מוצר כל שהו בשורת הכתובות אם בחרתם בשם הנכון גם הם יגיעו אליכם.
בביג סטייל ניתן לבצע חיפוש דומיינים בכמה סיומות פופולאריות, כמו כן ביג סטייל מספקת דומיינים במחיר עלות ללא מטרת רווח כמה שעולה לנו זה מה שאתם משלמים
לפניכם מוצגים מחירון דומיינים מהספקיות הגדולות
וכן אפשרות לרכוש את הדומיין מאחת הספקיות המורשות אם הדומיין שלכם  פנוי אז מהרו והזמינו את הדומיין לפני שמישהו אחר יעשה זאת במקומכם וכך תישארו ללא דומיין

ניתן לרכוש דומיינים  ישראלים בעלת סיומת co.il  בשלושה מוקדים עיקריים אלה הם החברות

אם אתם רוצים לרכשות דומיין עם סיומת חיצונית כלומר com   או net    הבאנו לכם גם שני ספקים  מעולים

לכל שאלה ,ייעוץ או כל דבר אחר אל תהססו ליצור עימנו קשר