פניייה לחברה

כאשר אתם פונים היום לחברת בניית אתרים אנו ממליצים להכין רשימה של מספר פרמטרים חשובים על מנת לקבל הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט, הצעה שתהיה יעילה, ותואמת בדיוק את הצרכים שלכם.
ראשית כל קחו דף ועט רשמו את שמות הדפים שאתם רוצים שיופיעו באתר.

כלומר:
דף הבית יכיל טקסט ותמונה ספציפיים, דף גלריה יכיל את התמונות שלנו. וכך התקדמו דף דף.. זכרו ככל שתוסיפו יותר דפים מורכבים, כלומר לא טקסטים. אלא כמו פורום, או ניוזלייטר מחיר האתר שלכם יעלה, לאחר הכנת רשימה זו עליכם להכין את אפיון העיצוב שאתם רוצים.

ראשית חשבו על צבעים שאתם רוצים שיהיו באתר שלכם, חשבו על מבנה, הוסיפו לאפיון שאתם שולחים מספר אתרים שאהבתם ויש בהם חלק שאתם רוצים שבאתר שלכם יהיה משהו דומה .

גרפיקה: ציינו אם זה אתר פלאש או אתר רגיל הפרשי המחיר גדולים מאוד, לכן שלא תבנו על משהו גדול ובסוף תקבלו משהו קטן, לקוחות רבים נוטים לטעות לגבי הבחנת בין אתר פלאש לאתר סטטי רגיל. הטיפ שאנחנו מוסרים לכם הוא כל אתר שבנוי עם תנועה כמו הבאנרים בוואלה וכדומה. אלה הם אתר פלאש אם אתם רוצים אחד כזה ציינו במפורש באפיון קח תקבלו הצעת מחיר מפורטת ונכונה ככל האפשר.

אצלינו הייעוץ ניתן ללא תשלום! כן ! הכנת אפיון עבורכם תעשה ללא בקשת כל תמורה. אם אתם מחפשים לבצע אפיון לבניית אתרים באינטרנט צרו קשר עם ביג מדיה ואנו נספק לכם אפיון מקצועי אשר ייעל לכם את העבודה מול חברות בניית אתרי אינטרנט שונות.