עיצוב אתרי אינטרנט

עיצוב אתרי אינטרנט הוא כרטיס הביקור שלך
עיצוב אתרי אינטרנט. הוא חלק חשוב בתהליך בניית האתר, כיום יש מאות חברות לעיצוב אתרים שלכל אחת את הייחודיות שלה. אנו ממליצים לתת יחס רב בנוגע לעיצוב האתר שכן עיצוב האתר הוא כרטיס הביקור שלך באינטרנט, בוא ניקח את עצמנו בתור לקוח פוטנציאלי אנו מחפשים מוצר כל שהוא באינטרנט נכנסנו לאתר אשר עיצוב האתר אינו מרשים ואינו מהווה ניווט נוח בתוך האתר, אנו מתייאשים, ויוצאים מן האתר ועוברים לאתר אחר נכנסנו עכשיו לאתר שנראה טוב יותר ומעדכן ונראה מטופח, ומטופל, והניווט בו נוח מאוד אנו כן נזכור את האתר וגם בטוח שנצפה בדף או שניים באתר, והכי חשוב אנו נזכור את האתר כי הוא היה מרשים לכן יש לשים חשיבות, אף אחד לא רוצה להפסיד לקוח אשר יתרום להכנסות העסק שלך, לכן צריכים להקדיש מחשבה רבה לעיצוב האתר.

בחירת סגנון לאתר המלצה האישית שלנו ומניסיון שתצאו מרוצים יותר מהאתר האינטרנט שלכם קחו דף ועט ותתחילו לצייר את האתר האינטרנט שלכם, תחשבו מה אתם רוצים שהיה איפה תופיע כל פיסת טקסט או תמונה תכננו את האתר שלכם כמו שאתם אוהבים, כי רק אתם יודעים איך הוא אמור להיראות. את עבודת העיצוב תשאירו למעצבים המוכשרים שלנו. ואנו מבטחים שתגיעו לתוצאות הטובות ביותר שחלמתם עליהם. מה כדאי לעשות? הנה ההמלצות שלנו יש לחשב בעת התהליך את הצבעים של האתר, אשר יהיו נוחים לעיני הגולשים לא צבעים זוהרים מידיי לא צועקים מידי הם אמורים להיות נוחים לכל עין מסתכלת, יש לתת חשיבות לנוחות הגלישה היכן ימוקם כל כפתור כל טקסט יש לבחור 2 עד 4 צבעים כדי לא לעשות את האתר עם עיצוב מבולגן מידיי שלא עוזר ומבלבל את הגולשים ללחוץ על מה שבאמת צריך.

עיצוב אתרים בפלאש
טכנולוגיית פלאש. היא טכנולוגיה להנפשת עצמים. היא אנימציה אשר משלבת תזוזה, צלילים ואפקטים דינאמיים, אשר מיתנו נעים וזזים לכל כיוון שנרצה. מה שכן אם אתם מעוניים לקדם את האתר שלכם במנועי חיפוש אנו ממליצים לא לבחור בטכנולוגיה זו, בגלל שרוב הזחלנים של מנועי החיפוש לא יודעים לקרוא את קובץ הפלאש אולם לאחרונה אנו נתקלים בהרבה אתרי פלאש. מקודמים וזה מתבצע על יד קבצים באתר שמסבירים לזחלן מה יש באתר הפלאש.
הזחלן מופנה לקבץ הטקסט של האתר. ויש שיטה נוספת אשר משלבים תוכן סטטי בתוך אתר הפלאש כך שהזחלן רואה גם את התוכן של הטקסט הסטטי, וכך מבין על מה מדבר האתר.