בניית פורטל

[heading style="1"]בניית פורטל באינטרנט[/heading] פורטל הוא אתר אינטרנט המכיל דפי מידע שונים, העוסקים במגוון נישות שונות. בניגוד לאתרי תדמית. שמציגים הם רק את המוצר שלהם. אתרי פורטל מכילים תוכן על מגוון נושאים ומספקים מידע על שלל מוצרים. יש כמה סוגי פורטלים:

יש את הפורטל הכללי אשר נותן מידע עשיר על מגוון תכנים.פורטלים בסגנון זה הם וואלה, נענע, ynet ועוד…

ויש פורטל תוכן ייחודי אשר עוסק בתחום אחד ונותן את רב המידע על אותו תחום שבו הוא עוסק.פורטלים בסגנון זה הם ביזפורטל, נט גיימס פורטל הצלמים ועוד…

בניית פורטל היא אתגר לא פשוט. בתהליך בניית הפורטל יש לשים חשיבות מאוד גדולה לגולשים אשר יכנסו לפורטל. רוב הפורטלים בנויים בweb 2.00. פורטל זה הוא פורטל שמנוהל ברובו על ידי הגולשים. הם מכניסים את הכתבות, ומבצעים סקרים, וכו.. הם בעצם אחראים על כל תוכנו של הפורטל. לכן חשוב שיהיה להם נוח לשייט באתר. ולתת להם את מירב הכלים הנחוצים להם בצורה נוחה וקלה לתפעול וללא צורך, או ידע, אינטרנטי כל שהוא . לכן כאן ניכנס האתגר הגדול איך מתאימים כלי ספציפי לכולם ? מבצעים מחקרי שוק ובודקים כלים זהים. מזהים את הבעיות העלולות להיגרם. וכך הצלחנו לתת ערך מוסף לכלי שמשמש את הגולשים בפורטל .

אנו מתמחים בהקמת פורטל. הפורטל האחרון שהוקם הוא פורטל עבודה בחו"ל. פורטל זה נועד לשרת את מחפשי העבודה בחו"ל או סתם תרמילאים שמחפשים שותפים לטיול מסוים, או רוצים לטייל ולעבוד בעולם. כי מישהו צריך לממן את הטיול הזה. לפניכם כמה תמונות מהפורטל. תוכלו לראות אותו בלחיצה על תיק העבודות שלנו..

רוצים לבנות פורטל באינטרנט צרו איתנו קשר ותנו למומחים שלנו להדריך אתכם היישר אל בניית הפורטל האינטרנטי שלכם. לכל שאלה אל תהססו לפנו אלינו!..