בניית אתר תדמית

[heading style="1"]בניית אתר תדמית[/heading] אנו מתמחים בהקמת אתרי תדמית. מה זה בעצם אתר תדמית? אתר תדמית נועד לשרת בעל עסק, או מפורסם, או בעל מקצוע. שאמור להציג בפני קהל הגולשים שלו את עצמו, את שירותיו, או מוצריו. האתר חייב לתת תחושה של דייקנות, נוחות ,מקצועיות, מכיוון שאתר זה משדר את מצבו של נותן השירות. האתר חייב להיות בצבעים שתואמים את סוג השירות ולשדר לכל לקוח פוטנציאלי כמעט ברמה המיידית שזה מה שהוא צריך. בתהליך בניית אתר התדמית יש לשים לב בצורה מאוד ברורה ופקוחת עין על כל אלמנט שישולב באתר. כי איך שהאתר יראה כך אתם תיראו! לכן צריך לתת דגשים על כל דבר. ולא להתבייש להעיר על כל אלמנט עיצובי, או טכני, יש לחשוב על נוחות הגלישה באתר. עיצוב אתר תדמית אמור להיות משהו רגוע ושלוו, שמשדר את מהות העסק .בחרו צבעים רגועים התואמים לשירותים אותם אתם מציעים.

[heading style="1"]תהליך בניית אתר תדמית[/heading] מה עם הבניה אתם שואלים?
בניית אתר תדמית. לוקחת בין שבעה לשלושים ימי עסקים. אותם החברה אמורה לבצע ולהגיש לכם את האתר בשלמותו. יכול להיווצר מצבים שאף תהליך זה יארך יותר זמן אם אין בידי החברה את כל החומר הטקסטואלי שלכם או התמונות. לכן חשוב להכין הכול מראש ולבוא מוכנים לאותה החברה שעימה סגרתם שתבצע עבורכם בניית אתר תדמיתי לעסק שלכם.

[heading style="1"]עלות בניית אתר תדמית[/heading] עלות? עלות בניית אתר תדמית נמדדת בהתאם לצרכי האתר. כלומר אם אתר תדמית רגיל רק עם דפי תוכן לדוגמא עולה חמישה שקלים, רק לדוגמא כן. אז אתר תדמית עם גלריית תמונות ורולר חדשות בדף הבית יעלה לכם שמונה שקלים, ככל שתוסיפו יותר אפליקציות כך מחיר האתר יעלה. הכולל: ניהול תוכן, גלריית תמונות, קטלוג מוצרים, רשימת תפוצה, ניהול באנרים, עיצוב גראפי, דומיין סקרים, אחסון אתר לשלושה חודשים חינם! אם אתם מחפשים חברה שתבנה את התדמית שלכם באינטרנט? תבחרו ביג מדיה ולא תתחרטו לרגע!