בניית אתרי אינטרנט

 [heading style="1"]סוגי בניית אתרי אינטרנט[/heading] רוצה לבנות אתר אינטרנט?. מאמר זה הוא בשבילך. יש שתי אופציות לבניית אתר. הראשונה היא חברת בניית אתרי אינטרנט. מה יש לבדוק? מה יש לברר? בוא ננסה לענות על השאלות. דבר ראשון הוא עלות בניית אתר לפי הצרכים שלך. יש לעשות סקר שוק מקיף ולהשוות מחירים בין החברות. וכן לראות עבודות של החברה. יש חברות רבות ולכל אחת צוות אחר, ומחיר אחר, לכל סוג אתר שתצטרכו. לאחר שביצעתם אפיון לאתר האינטרנט שלכם. יש לברר מחיר עם חברות שבונות אתרים באינטרנט. איתם אתם מעוניים לבנות. המחיר כן קובע! לאחר קביעת המחיר על החברה להכין לכם סקיצה של עיצוב האתר. לאחר אישורכם תחל הליך בניית האתר שלכם. בסוף תהליך בניה אני ממליץ לאחסן את האתר בחברה שאצלה בניתם את האתר. וכן יש לבקש את הקבצים של האתר וכן את קבצי העיצוב למקרה שביום מן הימים החברה לא תהיה קיימת או שיחסכם יעלו על סרטון. האתר שלכם עדיין יהיה אצלכם ותכלו להעלות אותו בשרת אחסון אתרי אינטרנט אחר.

[heading style="1"]בניית אתר אינטרנט בחינם[/heading] האופציה השנייה היא בניית אתר בחינם. בניית אתר חינם היא אופציה לא מומלצת. בגלל כמה סיבות עיקריות. סיבה ראשונה היא שרוב האתר מלא בפרסומות של החברה שנותנת לכם כביכול את האתר. ומצב זה לא מהוה שיוט קל ונוח באתר. וכן תמיכה באתרים מסוג זה הן מעטות מידי, ולחלקם לא קיימת תמיכה בכלל, או הסבר, או כל הדרכה כל שהיא. וכמו כן תנסו להושיב את עצמכם כלקוח שנכנס לאתר של מערכות ישיבה. הלקוח רוצה לראות אתר נאה נקי והכי חשוב את מה שהוא מחפש. הלקוח נכנס לאתר שבנית חינם! ללא כל עלות והוא רואה בדיוק את התוכן והתמונות שהכנסתם. זה בדיוק מה שהוא צריך! אבל ברגע שהוא רואה שאתם על אתר חינמי הוא מהסס קצת. כי זה לא מראה על רציני עסק שמחזיק מעצמו. ויציב כי אם אין ביכולת העסק הזה סכום כסף לבניית האתר. סביר להניח שמצב העסק לא ממריא לשחקים. ויש עוד המון חיסורים שאולי נפרט בהמשך.

[heading style="1"]מערכת ניהול תוכן CMS[/heading] מערכת ניהול תוכן. נותנת למנהל המערכת לעדכן את התוכן ללא צורך באנשי החברה שבנו לו את האתר. לאחר סיום שלב בניית האתר. מקבל מנהל האתר שם וסיסמא לניהול האתר אשר איתם הוא נכנס עם שם המשתמש והסיסמא, לחלק הניהול באתר. ויכול משם לערוך ולשנות טקסט, תמונות ,ועוד… ברחבי הרשת יש עשרות אלפי סוגי מערכות ניהול תוכן. לכל אחת היתרונות ,והחסרונות, מערכות ניהול תוכן מתאימות בדרך כלל לאתרי פורטל .ניתן להתאים אותם גם לאתר תדמית. אנו בונים אתרים עם וורדפרס שזה מערכת ה CMS המובילה בעולם, שנותנת אפשרות ניהול ועידכון ללא הגבלה מכל מקום ובכל זמן, ומותאמת לקידום אתרים וכוללת שלל רב של תוספות ופיצ'רים רבים אשר דרושים לכל אתר אינטרנט שמכבד את עצמו.

[heading style="1"]בניית אתר פלאש[/heading] אתר פלאש. פלאש היא טכנולוגית עצמים נעים. בטכנולוגיה זו ניתן לבצע בניית אתר מרהיב ביופיו. ובתנועתו. אנו איננו ממליצים על בניית אתר בטכנולוגיה זו. עקב בעיה קשה אחת. רוב מנועי החיפוש אינם מסוגלים לקרוא את התוכן שנמצא בתוך קובץ הפלאש באתר. וכך אינם יכולים לזהות על מה מדבר האתר, מה תוכנו, ומה השירותים, שהוא נותן וכך הדירוג שלהם במנועי החיפוש נמוך מאוד. והם בדרך כלל נמצאים בדפים הרחוקים במנועי החיפוש. כיום יש כמה פתרונות בנוגע לקידום אתרי פלאש. ניתן לקרוא על כך כאן קידום אתרים שנבנו בפלאש

[heading style="1"]עיצוב ממשק משתמש[/heading] עיצוב ממשק משתמש. אינו קל לביצוע. הוא לא דומה לכל עיצוב גראפי אחר. המרכיבים של עיצוב הממשק. היא הגדרת אינטראקציה שהמשתמש מבצע במערכת. הוא חייב להיות נוח להבנה, לגלישה, וכן יכולת הסברה מהירה לגולש להבין איפה הוא כרגע. ולאן הוא יכול להמשיך יש להתייחס בתהליך עיצוב זה לסוגי המשתמשים במערכת. ולאפיין אותם לפי שכבות ולתת את מירב המאמצים להשקיע בממשק שיהיה נוח ומובן לכולם. לפעמים יכול להיווצר מצב שיש ממשק מעוצב גראפית ברמה גבוהה מאוד. אך לא נוח ומקשה על יכולת המשתמש להבין את הממשק. להבא שאתם בונים ממשק תחשבו על הגולש ולא על המוצר.